Zarobki polskich gwiazd.

3:40 AM


Kochani! Wracam po smacznych i rodzinnych świętach, a także po wesołym i tanecznym Sylwestrze do pisania. Jednak tydzień przerwy to dla mnie za dużo. Dlatego właśnie dzisiaj zapraszam Was do przeczytania o tym, ile tak naprawdę zarabiają polskie gwiazdy! 

Każdy człowiek ma swoją wartość.  
Tak wiem, zabrzmiało to troszkę materialistycznie, ale taka jest prawda. Jest pewien mechanizm, który nakręca się, podczas gdy zdobywa się popularność. Zaczynasz od zera, wspinasz się coraz wyżej, kosztujesz coraz więcej.  Wiadomo, że Basia spod trójki dostanie x razy mniej pieniążków za reklamę środków na biegunkę, jeśli pierwszy raz pokazuję swoją twarz i tak naprawdę nikt nie wie, kim jest Basia, oprócz reszty jej sąsiadów. 

Większość z Was kojarzy reklamę z Magdą Gessler środków na trawienie, jeśli nie, odsyłam Was O TUTAJ!   Firma Ulgix zapłaciła Madzi 550 tysięcy złotych

A może mówi Wam coś Mini Ratka i Szymon Majewski, którego swoją drogą możecie teraz zobaczyć w reklamie Plusa. Majewski za współpracę z PKO BP zgarnął, aż 3 miliony złotych, właśnie zaczęłam się zastanawiać co zrobiłabym z 3 milionami.. 

Aktor nie tylko w reklamie 
Rozgadałam się o reklamach, a przecież to bardzo często jednorazowe przedsięwzięcie; każdy aktor musi z czegoś żyć i tutaj na pomoc przychodzą, a nawet wpływają przelewy za seriale, bądź filmy, ile wynoszą takie transakcje? 

 Od Agnieszki Dygant która za dzień zdjęciowy do serialu "Prawo Agaty" otrzymywała 12 tysięcy złotych, po Tomasza Karolaka (8 tysięcy za dzień na planie "Rodzinka PL" 2015) 

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Maciejem Musiałem. Maciek za dzień na planie "Rodzinka PL" w 2014 roku dostawał 2 tysiące złotych, o czym poinformowała nas strona SE.pl za to Gala.pl w 2015 roku napisała, że Maciej Musiał za jeden dzień na planie Rodzinki dostaje już nie 2 tysiące, a 5 tysięcy złotych. 
Małgorzata Kożuchowska za dzień na planie tego samego serialu co Maciej, w 2015 roku zgarniała po 7 tysięcy złotych. 

Jeśli nie reklama, nie serial, to co? 
Są jeszcze występy gościnne np.: Talk Show, czy też programy rozrywkowe typu Top Model. 
Fani X- Factora na pewno kojarzą odcinek w którym to gościnnie mogliśmy zobaczyć Alicję Bachledę- Curuś. Aktorka za gościnny występ wzięła aż 100 tysięcy złotych! 

Chyba, że ktoś preferuje teatr. To właśnie w nim Danuta Stenka zarabia od 4 tysięcy w górę miesięcznie. You Might Also Like

5 % Miłości

 1. O jeju tyle pieniędzy!? :O a podobno Polska taki biedny kraj :/ Normalnie iść na aktora i zarabiać pieniądze ;)
  xoxoklaudia.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Czasami aktorzy dostają niewyobrażalne kwoty...

  ReplyDelete
 3. Aż się w głowie nie mieści jak ogromne to są kwoty, jestem w szoku

  http://amateurphotographywithart.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Naprawdę spore kwoty! Jestem w szoku :D
  Www.allicestyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Za taką jedną reklamę mogą sobie kupić jakieś fajne mieszkanie w Sopocie, szok!
  aladejewska.blogspot.com

  ReplyDelete